Cam Balkon İçin Çamaşırlık (Pratik – Kolay)

Yoğun talep gören ürünlerden birisi de cam balkon için çamaşırlık ürünleridir. Cam balkon olarak sınırlandırmak doğru olmaz; çünkü demir korkuluklarda da kullanılabilir. Ürünü sizlerle birlikte hemen incelemeye başlayalım.

cam balkon için çamaşırlık

Ürün yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Burada önemli olan korkuluk sisteminin daha önce sağlam bir şekilde kurulmuş olmasıdır. Cam balkon sistemi korkuluğun iç tarafında olacağından, çamaşırlık ile sağlamlık ilişkisi içerisinde değildir.

Yukarıdaki ürün boru küpeşte diye tabir ettiğimiz camlı ve camsız modeller için uygundur. Elbette;kare alüminyum küpeştelere veya demir korkuluklara da uygun bir model var. Yukarıdaki model boru şeklinde olan demir korkuluklara da uygulanabilir. Cam balkon ile beraber çamaşırlık kullanmak artık bir sorun olmaktan çıkmıştır. Şimdi kare küpeşteli balkon camlama uygulamalarında kullanabileceğimiz modeli görelim.

cam balkon çamaşırlığı

İki resim sayesinde, aslında hem bronz hem de natürel renk cam balkon çamaşırlık modellerini de görmüş olduk. Kendinize uygun rengi tercih etmek ve daha estetik bir balkona sahip olmak elbette en mantıklısıdır. Cam balkon çamaşır askılıkları 2 yönlü olarak kullanılabilir. Montajı içeriye doğru da yapabilirsiniz. Katlanır cam olan durumlarda bu elbette mümkün olmayacaktır, çünkü kanatlar içeriye doğru açılmaktadır.

Cam Balkona Sonradan Çamaşır Askısı Takılabilir Mi?

Eğer kare küpeşte üstüne sürgülü veya katlamalı balkon camlama uygulanmış ise; standart montaj şekli mümkün olmamaktadır. Çamaşır askısının iç ve üst kısmı kesilmelidir. Geriye sadece dışa bakan kısmı kalmalıdır. Dışarıda kalan kısım korkuluğa vidalarla sağlam bir şekilde monte edilmelidir.

Korkuluk cam balkon sisteminin dışında ise; hiç bir sorun yoktur. Standart montaj uygulaması gerçekleştirilebilir. Yani biraz revizyon ile aslında her durumda uygulama yapılabilir. Ürün ile birlikte askılık işini de çözmeniz aslında sizin lehinize olan bir durum olacaktır. Çok pahalı olmayan bu ürünü firmamızdan talep edebilirsiniz.

Cam Balkon Çamaşırlık Fiyatları

Söz konusu ürünlerin fiyatı 40 ile 50 lira arasındadır. Montaj ücreti ile beraber 70 – 80 lira civarında düşünülebilir. Detaylı bilgilere firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaktır. Fiyat olarak bir önemi olmayan ancak hanımlar için çok faydalı bir ürün denebilir. Elbette asansörlü veya yukarıdan askılı daha karmaşık sistemlerde mevcut. Bu ürünlerin fiyatları ile ilgili yine satış temsilcilerimiz ile BURAYA tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazı ilginizi çekti ise; “Cam Balkon Perdesi Fiyatları” da ilginizi çekebilir.

Cam Balkon İçin Çamaşırlık (Pratik – Kolay)’ için 2 yanıt

  1. İyi günler. Ben katlanır cam balkon için çamaşırlık yaptırmak istiyorum alt sabit cam üstü ise katlanır cam.1.10cm genişlikde olucak.4 veya 5 ipli.nekadar olur ve hemen yapılırmı acil lazım.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.