Füme Renk Cam Balkon

Füme renk katlanır cam örnekleri bu yazımızda… Sizlere karar vermenizde yardımcı olması açısından füme renk cam balkon uygulama örneği sunacağız. En doğru tercihi yapabilmeniz açısından farklı yazılarda diğer renkleri de sunacağız.

füme renk cam balkon
füme renk cam balkon

Aradaki farkı görebilmeniz açısından, aynı binada sol tarafta füme renk cam balkon ve sağ tarafta şeffaf renk katlanır cam uygulaması dikkatinize sunulmuştur. Müşterimizin tercihi nedeni ile böyle bir uygulamayı gerçekleştirdik. Aslında cam rengi seçimi tamamen tercihlerle alakalı bir durum gibi durabilir; ama gerçekte öyle mi?

CAM RENGİ HANGİ KRİTERLERE GÖRE BELİRLENMELİ?

  1. Binanın dış cephesi ile uyumuna bakılabilir.
  2. Binanın içi ile rengin uyumuna dikkat edilebilir.
  3. Çok az güneş alan balkonlarda koyu renk cam tercih etmek doğru olmayabilir.
  4. Bir sitede oturuyorsanız ve yönetim cam rengi konusunda bir karar almış ise; karara uymak zorundasınız.
  5. Camlı balkon küpeşteleri mevcut ve cam balkon sistemi üstüne uygulanacak ise; küpeştedeki cam renklerine uymak mantıklı olacaktır.

Örnek Füme Renk Katlanır Cam Uygulaması

füme renk katlanır cam

Yukarıdaki resimde füme renk bir uygulamamıza daha yakından bakabilirsiniz. Çeşme Toki (1124 konut) cam balkon işlerini yapan firmamızın örnek bir uygulaması ile karar vermeniz belki biraz daha kolaylaşabilir. Yukarıdaki örnekte 8 mm temperli füme cam kullanılmıştır. Çeşme Reisdere Toki yönetimi sadece şeffaf ve füme renk uygulamalara izin vermiştir.

Füme renk balkon camlama veya füme renk sürme cam balkonların, diğer cam renklerine göre içeriyi biraz daha az gösterme özellikleri vardır. Bu biraz balkonun güneşe göre konumuna ve bina dış cephe rengine bağlı olarak değişmektedir. Geceleri ışık yakıldığında içerisi çok daha net görülebilir hale gelmektedir.

Örnek yeşil renk uygulama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir