Bornova Cam Balkon İzmir | KRİZE İNAT 279 TL | Cam Balkon Bornova

Bornova cam balkon firması Agora Cam Balkon KAMPANYA | full sistem 279 TL m2 | Bornova cam balkon, motorlu giyotin cam ve ısıcamlı cam balkon sistemleri için de bizi arayabilirsiniz.

bornova cam balkon
bornova cam balkon

Firmamız bünyesinde farklı markaları barındırmaktadır. Bunlar arasında Panaroma 8 mm katlanır sistem, Panaroma ısıcamlı katlanır sistem ve Riowin sürme sistem bulunmaktadır. Farklı ürünlerle farklı taleplere cevap vermeye çalışıyoruz. Ekonomik sınıf ürünlerin üretim ve montajını müşterilerimizin lehine olmadığını düşündüğümüz için yapmıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 23/01/2019

katlanır cam hizmetlerimiz

Bornova Cam Balkon Fiyatları

İzmir Bornova ilçesine özel bir fiyatımız yok. Fiyatlarımızı bu linke tıklayarak görebilirsiniz. Ürünleri incelemek için de BURAYA tıklayabilirsiniz. İzmir’in tüm ilçelerine aynı fiyatları uyguluyoruz.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OkdSr9v8kvk&w=640&h=360]

Cam Balkon Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

8 mm Katlanır Sistemler: 180 cm’ye kadar olan yükseklikler 180 cm’ye tamamlanıp genişlik ile çarpılarak toplam alan elde edilmektedir. İstenilen özelliklere bağlı olarak, elde edilen alan ile satış tutarı çarpılmaktadır.

8 mm Sürme Sistemler: Burada yükseklikler 180 cm’ye tamamlanmaktadır ve yine katlanır cam balkon sistemlerinde olduğu gibi bulunan alan ile ürünün satış fiyatı çarpılmaktadır.

Isıcamlı Panaroma Katlanır Sistem: Aynı şekilde yükseklik 180 cm’ye tamamlanmaktadır.

Vista Isıcamlı Sürme Cam Balkon: Yükseklik 180 cm’ye tamamlanır ve 180 cm’yi geçen ölçüler aynen alınır… Genişlik ile çarpılır ve alan elde edilir. Elde edilen alan ile satış rakamı çarpılır.

Giyotin Cam ( Motorlu Küpeşte ) : Bu ürün için firmamıza irtibata geçmeniz ve öncelikle teknik konularda bilgi almanızı öneririz. 6 m2 altı olan modüller 6 m2’ye yuvarlanır.

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Kutu profil, perde profili ve köşebent gibi hazırlayıcı ve tamamlayıcı malzemeler fiyatlara dahil değildir. Firmamız mermer ve benzeri inşaat hizmetleri vermemektedir. Mevcut cam küpeştelerin kenar ve ara kapatma işlemleri de fiyatlara dahil değildir. Renkli alüminyum talep eden müşterilerimiz de m2 başına bir miktar fiyat ödemek durumda kalmaktadırlar.

Bornova’ya Özel Kampanya!

Geçici bir süreliğine Panaroma katlanır cam balkon serisi;

Şeffaf 8 mm temperli ve alüminyum fitilli: 279 TL m2

Renkli 8 mm temperli ve alüminyum fitilli 279 TL m2

Alüminyum renklerini merak eden müşterilerimiz var. Bronz ve gri eloksal natürel dediğimiz renk grubundadır. Diğer renkler (Ral ve ahşap desen) fırın boyama tekniği ile elde edilmektedir. Ana Sayfa bu konuda oldukça bilgilendirici içeriklere sahiptir. Hem ahşap desen hem de Ral renklerini görebilir ve ürünlerle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Örnek cam renkleri ile ilgili uygulamaları da incelemenizi öneririz. Kendinize en uygun olan cam ve alüminyum rengini böylece kombine edebilirsiniz. Bu linke tıklayarak cam balkon renkleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Aranızda mutlaka temperli camı merak edenler vardır. Bu konuda faydalı bulduğumuz bir yazıyı sizlerle paylaşalım istedik. BURADAN yazıya ulaşabilir ve temperli cam ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bornova’da Hizmet Alanlarımız

Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Birlik Mahallesi, Çamkule Mahallesi, Çınar Mahallesi, Doğanlar Mahallesi, Egemenlik Mahallesi, Ergene Mahallesi, Erzene Mahallesi, Evka 4 Mah, Evka3 Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İnönü Mahallesi, Karacaoğlan Mahallesi, Kazımdirik Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kızılay Mahallesi, Koşukavak Mahallesi, Meriç Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Naldöken Mahallesi, Rafetpaşa Mahallesi, Serintepe Mahallesi, Tuna Mahallesi, Ümit Mahallesi, Yeşilçam Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldırımbeyazıt Mahallesi, Yunusemre Mahallesi, Zafer Mahallesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir