İzmir Cam Balkon Üretimi

İzmir cam balkon üretimi yapan firmalar arasında olan Agora Cam Balkon, kendisine hedef olarak yüksek kaliteli üretim ve montajı belirlemiştir. Bu yazımızda bir cam balkonun tüm üretim aşamalarını sizlerle birlikte incelemek istiyoruz.

cam balkon üretimi izmir

Aşama Aşama Cam Balkon Üretimi

 1. Müşteri ile ürün ve hizmet konusunda anlaşma
 2. Üretim için uzman personel tarafından net ölçünün alınması
 3. Bilgisayar ortamında işin çiziminin yapılması
 4. Kesim ve cam ölçülerinin çıkarılması
 5. Cam siparişinin temper tesisine verilmesi
 6. Camların fabrikaya ulaşması (genellikle 2 hafta sürer) ile birlikte profil kesim ölçülerinin ve detay dosyasının üretim sorumlusuna iletilmesi
 7. Temper işleminde camlar önce kesilir ve ardından rodaj işlemleri yapılır. Rodaj işleminden sonra 740 derecelik fırında camlar belirli bir süre bekletilir. Bu süreden sonra yüksek basınçlı havaya maruz kalırlar.
 8. Camların kalite kontrolünün yapılması
 9. Tedarik süreçleri…
 10. Kesimlerin yapılması
 11. Cam ve alüminyum baza profillerinin yapıştırılması
 12. Aksesuarların bağlanması
 13. Montaj esnasında monte edilmesi gereken aksesuarların paketlenmesi
 14. Ürünün kalite kontrolünün yapılması
 15. Kalite onayı ile birlikte katlanır ve sürme cam balkon ürünlerinin bekleme parkuruna alınması

Gördüğünüz gibi cam balkon üretimi birçok aşamadan oluşmaktadır. Buna bir de iş yoğunluğunu ve uygulama süresini eklerseniz; teslimat süresinin bazen 1 ayı bulabileceği ve hatta geçebileceği kolaylıkla görülebilir.

Bazı durumlarda bazı cam renkleri piyasa bulunamayabilir. Böyle durumlarda bekleme süresi daha da uzayabilir. Türkiye’de Düze Cam ve Şişecam olmak üzere sadece 2 tane cam üreticisi firma vardır. Düze Cam sadece şeffaf cam üretmektedir. Bunun kısa bir süre sonra değişeceğini hepimiz umuyoruz.

Demonte Fiyatlarımız ile ile ilgili firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bitmiş ürün alıp firmamızla çalışmak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

müşteri memnuniyeti

İzmir Cam Balkon İmalatı

İzmir cam balkon imalatı yapan firma arayan son tüketiciler ve bayiiler için Agora Cam Balkon tercih edilecek firmalardan birisidir. Zamanında teslimat ve kaliteli işçilik ile en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

22 senelik alüminyum tecrübemizi üretimimize ve uygulamamıza yansıtıyoruz. Tüm Ege bölgesine kendi aracımız ile belirli günlerde sevkiyat yapıyoruz. Ödeme seçenekleri arasında havale, mail order ile kredi kartına taksit ve çek var. Bayiiler için sipariş esnasında hesaplanan tutarın yarısı ve teslimatta kalan yarısı tahsil edilmektedir.

Firmamızdan ısıcamlı katlanır cam balkon, katlanır cam balkon, ısıcamlı sürme cam balkon gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Dilerseniz BURAYA tıklayarak ana sayfamızı ziyaret edebilir ve ürünlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir