Cam Balkon Buca

Buca cam balkon ücretsiz keşif isteklerinizi bize ulaşarak hemen iletebilirsiniz. Buca, Şirinyer ve Kaynaklar bölgesine bakan özel satış temsilcimiz yerinde keşif yapıp sizin için farklı çözümler üretecektir.

cam balkon buca izmir

Agora Cam Balkon olarak sadece kaliteli ürünleri talep eden müşterilerimizi hedefledik. Kaliteli ürünlerin insanların hayatına konfor ve mutluluk kattığını iyi biliyoruz. Bunun için asla ucuz ve kalitesiz ürünlerin üretim ve uygulamasını gerçekleştirmedik.

katlanır cam hizmetlerimiz

Kampanya Duyurusu

Makrowin Arda serisinde müşterilerimize özel bir fiyat hazırladık.

Yarısı peşin yarısı iş teslimi ödemelerde;

Şeffaf Cam: 195 TL m/kare (alüminyum fitil, 2,4 mm et kalınlığı, 8 mm şeffaf temperli cam, özel muhafazalı tekerlek ve natürel (gri) renk alüminyum)

Renkli Cam: 205 TL m/kare (alüminyum fitil, 2,4 mm et kalınlığı, 8 mm renkli temperli cam, özel muhafazalı tekerlek ve natürel (gri) renk alüminyum)

AÇIKLAMALAR

  • Kredi kartı ile ödemelerde fiyatlara yarı KDV bedeli olan %9 yansıtılmaktadır.
  • Bronz alüminyum fiyat farkı 10 TL m/kare
  • Ral rengi boya farkı 20 TL m/kare
  • Ahşap desen boya farkı 30 TL m/kare
  • Kutu, köşebent ve benzeri gerekli olabilecek hazırlık malzemeleri fiyata dahil değildir.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wgPS9zVw8e0]

Buca Cam Balkon Uygulamalarımız

Siz isteyin biz gerçekleştirelim. Size yeni yaşam alanları veya depolar kazandıralım. Evinizin daha kolay ısıtılması ve soğutulması katlanır cam ürünleri ile oldukça kolay. Sizlere tavsiyemiz “En iyi cam balkon hangisi?” sorusuna cevap veren yazımızı BURAYA tıklayarak okumanızdır. Daha sonra diğer cam balkon ürünlerimizin fiyatlarını incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

müşteri memnuniyeti

Buca Katlanır Cam

Katlanır camda ısıcamlı ve 8 mm temperli olmak üzere 2 seçenek var. Her iki sistemde alttan ve üstten taşımalıdır. Katlanı cam Buca Ürünleri ile ilgili geniş bilgi almak için TIKLAYINIZ.

Balkon Camlama Buca

Balkon camlama çok daha geniş manada kullanılır ve sürme, sürgülü, askılı, motorlu ve katlanır sistemlerin tümünü ifade eder. Buca balkon camlama uygulamaları konutlarda genellikle katlanır şeklindedir. Mekanlarda ise ağırlıklı olarak motorlu küpeşte ve sürgülü sistemler tercih edilmektedir.

Buca Cam Balkon Firmaları Tercih Ederken

İşi sadece cam balkon olan ve hakkında şikayet bulunmayan firmaları tercih etmeniz sizin içi en doğrusu olacaktır. Buca cam balkon firması olmamamıza rağmen tüm ege bölgesine hizmet veren ve sırf Buca ilçesi için satış temsilcisi istihdam eden bir firmayız.

 

One thought on “Cam Balkon Buca

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir