İzmir’de Isıcamlı Cam Balkon Talebi Hızla Artıyor

Firmamız kendi bünyesinde bazı verileri analiz etmektedir. En son çalışmamız, ısıcamlı cam balkon modellerine olan talebin çok hızlı bir artış kaydettiğini gösterdi. Bu 8 mm temperli camlı ürünlerin daha az tüketildiği anlamına gelmiyor. 8 mm camlı ürünlerdeki talep artışına nazaran, ısıcamlı ürünlerdeki talep artışı çok daha yüksek.

izmir ısıcamlı cam balkon talebi

Tüketicilerdeki bilinç seviyesinin yüksek olduğu bir ilde faaliyet göstermemiz mi bu sonucu doğuruyor? Bu konuda diğer illerdeki durumu incelemeden bir şeyler söylemek doğru olmayacaktır. İzmir cam balkon ürünleri açısından başından beri cazip bir il olagelmiştir. Neredeyse her evde balkonu bulunan bir ilimizden bahsediyoruz. Balkon kültürünün çok gelişmiş olduğu bir hayat tarzı egemen; yaşayan şehirde…

Başka illerimiz alınmasın lütfen. İzmir gerçekleri bunlar… Mutlaka diğer şehirlerimizde de benzer davranış biçimleri mevcuttur. Fark ettiğimiz bir başka konu da; fiyattan çok firmanın portresine ve ürüne odaklanma hızla gelişiyor. Acı tecrübelerin neticesinde en ucuzu olsun mantığı neredeyse rafa kalkmış gibi görünüyor. Isıcamlı cam balkon taleplerinin artışında bunun da etkisi olabilir.

Isıcamlı katlanır cam balkon daha çok talep görürken; sürme cam balkon sistemleri yeni-yeni tanınmaya başlamıştır. Fiyatların aslında cebi biraz zorlamasına rağmen bu talep artışı bizleri sevindirdi. Sektörde çok ciddi bir istihdam var. Yüksek kar elde eden işletmeler değiliz hiç birimiz. İdari personel, ustalar, kalfalar ve yardımcı elemanlar derken çok ciddi bir istihdam oluşmaktadır. Dolaylı olarak da istihdama katkı yapan bir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Temper tesisleri, cam toptancıları, alüminyum toptancıları ve aksesuar satıcıları da sektörümüzden faydalanmaktadır.

Isıcamlı Cam Balkon Tanıtım Videoları

#Camoda Bella

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=W525zHEk35M]

#Vista Unico

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ePlFQg4b_PY]

#İzolasyon önemli tercih sebebi

Balkonlarda katlanır cam balkon ürünleri hariç diğer ürünlerin yasaklanmasından sonra, satışlarda ciddi oranda artış olmuştur. Kullanım amaçları müşteriden müşteriye farklılık göstermektedir. Hedefe izolasyonu alan tüketiciler için çift camlı modeller en mantıklı seçim olmaktadır. Isı, ses, su ve hava izolasyonu tüketiciler nezdinde önemli birer kriter haline gelmiştir.

Gömme balkonlarda, pergola altlarında ve kış bahçelerinde kullanım sıklığı artmış durumda. İzmir birçok sahil kasabasına sahip bir ildir. Bunun anlamı binlerce yazlığın mevcut olmasıdır. Hatta İzmir içinde bile bir sürü müstakil ev bulunmaktadır. Güzelbahçe, Evka 3, Atatürk Mahallesi, Bayraklı, Gaziemir, Narlıdere ve Karabağlar gibi mahalle ve ilçelerde bol miktarda müstakil konut bulunmaktadır.

(Cam Balkon Modelleri) sayfamızı ziyaret edip ürünlerle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ilgili bilgi sahibi olmak için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

#En iyi markalar hangileri?

Camoda, Asaş Rescara ve Winsa en iyi markalar arasında sayılabilir. Winsa ve Camoda, Deceuninck grubunun ürünleridir. Asaş Rescara ise; ülkemizin iftihar kaynağı olan ASAŞ fabrikasının ürünüdür. Bu iki dev grup da ürünleri ile ilgili aşırı titiz diyebiliriz. Üretim ve montaj süreçleri tamamen belirli standartlara bağlanmış durumdadır. Ürünlerin arge çalışmaları büyük bir titizlikle yürütülmüş ve sonunda müşterilere sunulmuştur. Biz firma olarak bu markalar dışında üretim ve montaj gerçekleştirmiyoruz.

Isıcamlı sürme cam balkonlarda da CAMODA VİSTA UNİCO tartışmasız en iyi üründür diyebiliriz. Siz de ürünlerimizle ilgilendiyseniz ve ücretsiz bir keşif talep ediyorsanız; bizi hemen arayabilirsiniz. Birlikte daha güzel yaşam alanları oluşturmak üzere fikir alışverişinde bulunabiliriz. Her biri alanında uzman satış personelimiz sizlere hizmet vermek için sürekli sahadalar.

Faydalı bulacağınızı düşündüğümüz “kış bahçesi” adlı sayfamıza BURADAN ulaşabilirsiniz. Kış bahçeleri ile tam uyumlu olabilen bu ürünler, çok daha eğlenceli mekanlar oluşturmanızda çok büyük birer yardımcı konumundadırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir