Cam Balkon Tamiri İzmir

Müşterilerin en büyük sorunlarından birisine son veriyoruz. Cam balkon tamiri İzmir için artık bir sorun değil. Daha önce yapılan cam balkonunuzu tamir edebiliriz. Şeffaf fitilleri alüminyuma çevirebiliriz.

cam balkon tamiri izmir
cam balkon tamiri izmir

Uzun bir süredir bize gelen talepleri değerlendirdik; ve fark ettik ki İzmir’de cam balkon tamiri konusunda ciddi bir sorun var. İnsanlar bu hizmete ulaşmakta ciddi zorluklar çekiyorlar. Buna bir çözüm aradık. Bu işte uzman bir ekibi sadece servislerde istihdam etmek üzere müşterilerimize tahsis ettik. Firmamız bu servis ekibi üzerinden herhangi bir kar gözetmemektedir.

Ekip kendileri adına çalışmakta ve sadece tamir hizmetleri vermektedir. Bu sistem sayesinde müşteriler makul fiyatlarla sorunlarını çözebilmekte ve ürünlerini kullanmaya devam etmektedir. Üretici konumunda olan bir firma olarak aslında bizim arzumuz cam balkon uygulamaları yapmaktır. Basit bir tamirle kurtarılacak sistemlerin atılıp yerine yenilerinin takılması bize etik gelmemektedir.

Bazı durumlarda ürünün değiştirilmesi gerekebilir. Çok eski sistemler veya çok fazla yıpranmış sistemler için bu geçerli olabilir. Böyle durumlarda servis ekibimiz sizi bilgilendirecektir. Aracı firmaların veya işinin uzmanı olmayan firmaların gerçekleştirdiği uygulamalar zamanla sorunlara neden olabilmektedir ve firmalar çeşitli ekonomik sebepler ile işlerine son vermektedir. Müşterilerimiz ürünü satın aldıkları firmaya ulaşamayıp servis arayışına girip netice alamamaktalar.

Hangi Durumlarda Cam Balkon Servisi Yapılabilir?

 • Tekerleklerin vidası gevşemiş ve yerinden oynamış olabilir. Bu durumda servis yapılabilir.
 • Tekerlekler kırılmış olabilir.
 • Cam kanatlarda ayar bozuklukları olabilir.
 • Kıl fitiller yıprandığında servis yapılabilir.
 • Şeffaf fitiller sararma yaptığında ve özelliğini yitirdiğinde değişim işlemi yapılabilir.
 • Şeffaf fitil yetine alüminyum fitil takılabilir.
 • Plastik aksesuarlar kırıldığında eğer ürün hala piyasada mevcut ise değiştirilebilir.
 • Sonradan takılan kombi cihazları için, menfez ve baca deliği gereken camlar değiştirilebilir.
 • Silikon eksikleri var ise; giderilebilir.
 • Kopan boncuk ipler yerine tekrar takılabilir.
 • Patlayan camlar yenisi ile değiştirilebilir.

Cam Balkon Hangi Durumlarda Değiştirilmelidir?

Yukarıda saydığımız ve aklımıza belki de gelmeyen birçok sorunun çözümü vardır. Alüminyum paslanmış veya özelliğini yitirmiş ise; yapılacak en doğru şey sistemi değiştirmek olacaktır. Yanlış kurgulanmış ve kullanımında ciddi sorunlar olan balkonlar değiştirilmelidir. Parçası bulunmayan çok eski sistemler yenileri ile ikame edilmelidir.

Çok pahalıya mal olabilecek tamir hizmetleri yerine biraz fark ödeyerek balkon camlama ürünün değiştirilmesi daha uygun olacaktır. Camlarda aşırı çizikler veya yanık izleri var ise; yeni bir ürün en makul seçenek olabilir. Ürünlerle ilgili bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Blog bölümünde faydalanabileceğiniz yazılar var. Ana sayfada ürünlerle ilgili genel bilgilere mevcut. Sağ menüden de cam balkon renklerini inceleyebilirsiniz.

Blog

Ana Sayfa

 

 

 

One thought on “Cam Balkon Tamiri İzmir

 1. Cam balkonun plastik fitilleri ve açma kapama kilidi arızalı 05058010766
  Kazım at menderes izmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir