Karşıyaka Cam Balkon

Karşıyaka cam balkon Agora Cam Balkon’dan alınır. Neden mi? Cevabı bu sayfada… Sürgülü, motorlu, ısıcamlı ve katlanır cam balkon Karşıyaka ilçesine özel fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

karşıyaka cam balkon
karşıyaka cam balkon

Değişik sebeplerle bu ürünlere olan talep her geçen gün artmaktadır. Alan kazanmak isteyenler, izolasyonu arttırmak isteyenler ve belirli alanları 4 mevsim kullanmak isteyenler katlanır cam ürünlerini yoğun bir şekilde talep ediyorlar. Sadece katlanır sistemler de değil elbette; sürgülü modeller ciddi oranda rağbet görüyor.

Hangi Ürünü Nerede Kullanmalıyım?

Eğer amaç atıl bir alanı depo haline getirmek ise; 8 mm katlanır cam balkon modelleri uygun olacaktır.

Yine ses, su ve hava izolasyonu sağlayarak bir balkonu 4 mevsim kullanmak isterseniz 8 mm katlanır sistemler ideal olacaktır.

Balkonu odaya katmak istediğinizde tercih etmeniz gereken sistem ısıcamlı katlanır Camoda sistemidir. Yüksek ısı, ses ve su izolasyonu ile azami verim elde edebilirsiniz.

Silme sorunu olmayan teraslarda ve çatı katlarında sürme cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Kullanım kolaylığı büyük avantaj sağlayabilir. İzolasyon değerleri bir miktar düşük olmasına karşılık, kullanımı oldukça basittir. Bu alanlarda elbette diğer ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Ticari mekanlarda genellikle sürme, katlanır ve motorlu giyotin camlardan herhangi biri tercih edilmektedir. Geçiş alanlarında eşiksiz sürme, parapet üstlerinde eşikli sürme tercih edilmelidir. Motorlu küpeşte mekanı hem açık hem de kapalı olarak kullanmanıza imkan tanır. Aslında kafeterya, bar ve restoran tarzı mekanlarda seçenekler oldukça fazladır.

Isıcamlı sürme sistem Vista yine kış bahçelerinde, pergola altlarında, ticari mekanlarda ve iç bölmelerde kullanılabilir. Silme sorunun olmaması gerekir.

İzmir cam balkon açısından biraz daha farklı değerlendirilmesi gereken illerden birisidir. Yoğun geçmeyen kışlarına karşılık birçok ilçede ve mahallede yoğun rüzgarlar ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu faktör göz önünde bulundurularak en uygun seçenekler belirlenmelidir.

müşteri memnuniyeti

Karşıyaka Cam Balkon Uygulamaları

cam balkon karşıyaka izmir
cam balkon karşıyaka izmir
örnek katlanır cam uygulaması
örnek katlanır cam uygulaması

Bize ulaşmak ve teklif almak çok kolay. Size bir telefon kadar yakınız. 0 232 373 00 50 TIKLA ARA

Firmamızın Çalışma Prensipleri

 • Müşterilerimize daima en iyiyi sunmaya çalışırız.
 • Sadece uzman üretim ustalarını istihdam ederiz.
 • En iyi montaj ustalarını bünyemize alırız.
 • Müşterilerimizin bize ödediği paranın değerinin farkında olarak iş yaparız.
 • Kesinlikle net bir montaj günü vermeyiz; camın temperden geliş süresi değişkenlik gösterdiğinden, montaj günü ancak temper tesisinden teslimat tarihi verildiğinde müşteriye bildirilir.
 • Kalitesiz ve ucuz sistemlerin satışını yapmayız.
 • Tüketicinin parasının karşılığını almasını sağlamak için var gücümüzle çalışırız.
 • Tecrübelerimizle müşterilerimize en uygun çözümleri sunarız.
 • “0” faiz ile kredi kartına taksit seçenekleri ile ödemeleri kolaylaştırırız.
 • Satış sonrası çok az servis talebi alırız. O çok az sayıdaki servis talebine en kısa sürede cevap veririz.
 • Satış personelimiz işinde deneyimlidir. Sektörde en az 10 yılını geçirmiş satış ekibimiz müşterilerimizin her türlü sorusuna cevap verebilecek niteliktedir.

Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için İncelemenizde fayda gördüğümüz linkler;

Ana Sayfa

Cam Balkon Renkleri

Cam Balkon Modelleri

İzmir Cam Balkon Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir