İzmir Cam Balkon Tavsiye Mi Arıyorsunuz?

Kafanız karışık ve İzmir cam balkon tavsiye araması yaparak bu sayfaya ulaştınız. Hoş geldiniz. Kafanızdaki bütün sorulara yanıt bulabileceğiniz bu yazıyı mutlaka okumanızı öneririz. Agora Cam Balkon olarak tavsiyelerimiz olacak.

izmir cam balkon tavsiye

Herkes parasının karşılığını almak ister. Bu ister hizmet olsun; ister ürün olsun… Bu demek değil ki; ödediğiniz bedel karşılığında mükemmel bir ürün veya hizmete ulaşmak adına bir garantiniz var. Hatalar her zaman olmuştur ve olacaktır. Söz konusu insansa bu durum böyledir.

#Hatasız ve mükemmel diye bir kavram yoktur; iyi niyetle çaba harcanarak üretilmiş kaliteli ürünler veya hizmetler vardır.

Mesela ABD uzaya mekik fırlattı; ancak kalkıştan birkaç saniye sonra mekiğin düşmeye başladığı görüldü. Büyük bir masraf çöpe gitmişti… Öncelikle kabul etmemiz gereken şey; binamızın içinin, dışının ve çevresinin de mükemmel olmadığıdır. Satış personelimiz öyle balkonlar görüyorlar ki; yükseklik değerleri 10 cm’ye kadar farklılık gösterebiliyor. Üstelik aynı balkonda!

Bizim ürünlerimizin tekerlekleri çok dar bir aralıkta çalışmaktadır. Sistem tam terazide olmalı ki kanatlar rahat çalışabilsin ve kapaklar tam olarak birbiri üzerine tam binsin. Kaçık bir balkona bir dikdörtgeni veya kareyi oturtmak için en dar noktaları esas alıp üstüne bir de 1 cm boşluk vermek durumundayız. Bu da belirli yerlerde açıklıkların kalacağı anlamına gelmektedir. Köşebent ve benzeri malzemelerle bu boşluklar firma tarafından kapatılacaktır.

Bunlar basit örnekler… Çoğaltılabilir. Öneriniz hangi markalar ve ürünler diyenler olabilir; biz de bu konuda bir cevap verelim. Cevabı okumadan “En Ucuz Cam Balkon İzmir (Ucuz Pahalıdır)” adlı yazımızı da okumanızı öneririz. Ucuzun neden pahalı olduğunu anlatan bir yazıdır.

#Hangi marka veya modeli tercih etmeliyim?

En ucuzu aramaktan vazgeçmek, kendinize ve bütçenize yapacağınız en büyük iyilik olacaktır. Gold PLUS, Asaş, Winsa ve Riowin gibi markaları tercih ederek daha baştan maça 1-0 önde başlayabilirsiniz. En azından tasarımdan ve malzeme kalitesinden emin olmuş olursunuz. Kullanım amacına bağlı olarak seçebileceğiniz başlıca ürünleri aşağıda sizler için sıraladık.

  1. 8 mm temperli katlanır modeller
  2. Isıcamlı temperli katlanır modeller
  3. 8 mm temperli eşikli – eşiksiz sürme modeller
  4. Isıcamlı eşikli – eşiksiz sürme modeller
  5. Elektrikli cam balkon modelleri
  6. Yukarıdan askılı vitrin sistemleri

#Firma tercihini nasıl yapayım?

Bu konuda 2 yolunuz var;

1- İnternette araştırma yapmak ve firma hakkında bilgi edinmeye çalışmak.

2- Çevrede daha önce firmadan hizmet almış kişilerden bilgi almaya çalışmak.

Bu iki alternatif dışında gelen personelin aracının kurumsal olup olmadığına ve işe hakim olup olmadığına da bakmaya çalışabilirsiniz. İşi sadece cam balkon olan firmaları tercih etmek bize göre en önemli kriterdir. PVC, dış cephe, küpeşte, alüminyum doğrama ve bir sürü branş mevcuttur sektörümüzde. Bu branşların her biri kendi içinde uzmanlık gerektirmektedir. Nasıl ki bir cam balkon ustası yeterli süre eğitim almadan dış cephe veya küpeşte yapamaz; öyle de dış cephe ustası yeterli süre eğitim almadan cam balkon uygulaması yapamaz.

İzmir’de Kendimizi Tavsiye Eder Miyiz?

Yani kendimizi tavsiye eder miyiz? Tek söyleyebileceğimiz kaliteli ürünler kullanıyoruz ve piyasadaki belki en yüksek maaşları ödeyerek, karakterli ve işinde uzman arkadaşlarla çalışıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Başarılı bir uygulamanın ölçüm aşamasından tutun da uygulama aşamasına kadar birçok unsuru var. Temper tesisinin camı zamanında vermesi ve kaliteli bir üretim yapması dahi sonucu etkilemektedir.

Daha fazlasını söylemek sanırız doğru olmaz. Bu yazı bizimle çalışmanız için kaleme alınmadı. Herkes bu piyasada iş yapacak ve etrafına faydalı olmaya çalışacak. Bu en doğal bir durumdur. Bu yazıdaki amacımız daha çok sizlerin tercih yaparken işinizi kolaylaştırmak adına kaleme alındı. Bizimle çalışmasanız bile aklınıza takılan soruları bize iletmekten çekinmeyin. “Balkon Camekan Yaptırmak İçin 10 Sebep” adlı yazımızı da ilginizi çekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir